.

.

Мини електрична машина за шиење машина за шиење на домаќинствата, почетник, занаетчиски клово

Мини електрична машина за шиење машина за шиење на домаќинствата, почетник, занаетчиски клово

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Опис Поддршка за кружно шиење на манжетната или џебот на панталони за да се задоволат различни потреби. Мини машината за шиење нуди двојни нишки и совршена контрола на бод. Подобро гледиште и поудобно при сечење на навој. Поддржете притискање напред и назад за време на шиењето. Мини големина, лесна и со исклучителна изработка. Опремено со ламба за осветлување и секач за навој, лесен за отсекување на навои. Спецификација : Материјал : Абс. Боја : Сина, розова, виолетова. Големина : 20 * 19 * 10см. Енергија : 60 W. Белешка : Може да има малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има грешки во големината заради различни компјутерски резолуции. Пакет вклучуваат : 1 * Електрична машина за шиење. 1 * педал за стапало. 1 * полнач. Мини електрична машина за шиење машина за шиење на домаќинствата, почетници за почетници, занаетчиска машина за менување.

За производот

Купувачите избираат и