.

.

Метална книжарница Хирш Пол, 60in. Висина, кит

Метална книжарница Хирш Пол, 60in. Висина, кит

оценки:

DEN 2319.84
Од стока
Достапно.

Дајте изјава во вашата канцеларија со оваа 4 полица за метал. Издржливи, целосно заварени градежни книги се совршени за сите ваши потреби за складирање на домот или канцеларијата. Секоја библиотека има капацитет на полица од 200 фунти за да обезбеди паметна и стилска организација. Полиците се прилагодливи во додатоци од 1 инчи. Пребројувањето на полицата вклучува фиксна полица на дното. Печената емајл финиш му дава полиран изглед совршен за училиштата, библиотеките и канцелариите. Чувајте го нередот на бирото на заливот со складирање на документи и книги. Создадете совршен простор за полици за да ги чувате вашите работи со прилагодување на поставувањето на полиците од челик. Објавената челична површина е не-порозна и лесна за чистење и дезинфекција. Ограничена гаранција за живот. Единицата ги исполнува или ги надминува стандардите за индустрија ANSI-Bifma. Сертифициран злато Greenguard. 4 полици, 3 прилагодливи. Капацитет на полица од 200 фунти. Полиците се прилагодливи во 1 "зголемувања. Издржлива, целосно склопена челична конструкција со не-порозна површина е лесна за чистење и дезинфекција. Поддржано со хирш ограничена гаранција за живот.

За производот

Купувачите избираат и