.

.

Mayенски кадифени панталони од Мејфаир

Mayенски кадифени панталони од Мејфаир

оценки:

DEN 511.84
Од стока
Достапно.

Мејфаир од страна на Седум Облека за микро руно е познато. Супер мекост во комбинација со забавни, шарени отпечатоци и безделен класичен вклопување, создава совршени панталони за пижами за студените месеци. Со такви специјални отпечатоци и неспоредлива удобност, руно на Мејфаир сигурно ќе стане главен во вашата зимска гардероба. Мека ткаенина за микро руно. Еластична лента за половината за опуштено вклопување. Класичен дизајн. Машината што може да се мие (видете ги лесните упатства за миење подолу).

За производот

Купувачите избираат и