.

.

Машко машко камо прстен од не'рѓосувачки челик со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Машко машко камо прстен од не'рѓосувачки челик со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

оценки:

DEN 608.00
Од стока
Достапно.

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Realtree Max 1 Машки камо камо не'рѓосувачки челик прстен со полирани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секое привремено камуфлажа со маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

За производот

Купувачите избираат и