.

.

Машка сива Мајами топлина Основна прилагодлива капа - ОСФА

Машка сива Мајами топлина Основна прилагодлива капа - ОСФА

оценки:

DEN 359.84
Од стока
Достапно.

Поставете се нагоре и подгответе се за следната игра во Мајами Хит со оваа основна капа за прилагодување. Оваа капа има смела графика што ќе ви го стави подемниот случај на целосен приказ. Спарете го со омилената маичка во Мајами и ќе бидете вртечки глави со вашиот тимски дух. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Кривината сметка. Увезени. Официјално лиценциран. Бренд : Омилен фан. Една големина најмногу одговара. Прилагодлива лента за прицврстување на кука и јамка. Површинска миење. Средна круна. Структурирано вклопување. Везена графика. Материјал : 100% памук. Шест панели со очни капаци.

За производот

Купувачите избираат и