.

.

Машка маица со маичка за машка скрипта, империјална сина остра зелена боја

Машка маица со маичка за машка скрипта, империјална сина остра зелена боја

оценки:

DEN 239.84
Од стока
Достапно.

Одликувајќи се со скриптата на Вилсон низ градите, памукот за сценариото обезбедува меко чувство и намалено намалување за подолг животен век. Воз за успех во оваа 100% био-измиена памучна ткаенина погодна и за салата и за судот. 100% био-измиен памук за меко чувство на рака и намалено намалување. 100% памук.

За производот

Купувачите избираат и