.

.

Март повеќе нивоа кула за мачки со стабилна структура на корпа на кондоси, темно сива, 46,5 ч

Март повеќе нивоа кула за мачки со стабилна структура на корпа на кондоси, темно сива, 46,5 ч

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Ова дрво со мачки има врвен перч, две затворени кондоми, корпа и мала продолжена платформа. Практичниот и интересен распоред ќе му донесе многу забава на вашата симпатична мачка. Тој/таа нема да се чувствува досадно кога не сте дома. Оваа сива кула за мачки е направена од избрани безопасни материјали, со силна и стабилна структура. Материјал : П2 одделение за честички, кадифен, сисал јажиња, хартиена цевка, пластика и железо. Боја : темно сива. Севкупна големина : 23.5x19x46.5in (LXWXH) Големина на кондо : 14x12x12in (LXWXH) Перч Големина : 21x15.4x3.5in (LXWXThichness) Големина на корпата : 16x12.4in (LXW) Макс. Капацитет на тежина на кондо/перка/корпа/платформа : 11lb G.W. : 32.6lb N.W. : 30.4lb. Белешка : Ве молиме, дозволете & 1cm/0,5inch грешка поради рачно мерење.

За производот

Купувачите избираат и