.

.

Mann-Hummel Cuk- филтер за воздух во кабината со активиран јаглен се вклопува Изберете: 2003- BMW Z4, BMW M

Mann-Hummel Cuk- филтер за воздух во кабината со активиран јаглен се вклопува Изберете: 2003- BMW Z4, BMW

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Mann-Hummel Cuk 2339-Елемент за филтрирање на воздухот во кабината-одговара на BMW 2003-09 Z4, 2012-16 BMW Z4 SDRIVE28 I, 2010-11 BMW Z4 SDRIVE30 I, 2010-16 BMW Z4 SDRIVE35 I, 2011-16 BMW Z4 SDRIVE35 IS OEM PART Број : 64 31 6 915 764. Филтрите за кабини на Ман -Филтер нудат скоро 100% заштита од несакани честички - како комбиниран филтер дури и од штетни гасови. Ова создава удобна атмосфера во внатрешноста и е особено корисна за страдаат од алергија, астматичари и деца. Филтрите на кабината од Mann-Filter се исто така за Системи за климатизација Ефективна заштита . Одговара на избор : 2003-2005 BMW Z4 6 CYL 2,5 L 2006 BMW M 6 CYL 3 L 2007-2011 BMW Z4 6 CYL 3 L 2013-2016 BMW Z4 4 CYL 2 L 2012 BMW Z4 SDRIVE28 I 4 CYL 2 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и