.

.

Luxpaper целосни коверти на прозорецот за лице, Ruby Red, 1000 пакет

Luxpaper целосни коверти на прозорецот за лице, Ruby Red, 1000 пакет

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

6 x 9 Коверти со целосен прозорец за лице во Руби Ред се професионален начин за испраќање рамни, но обемни материјали како памфлети, брошури, литература за продажба, брошури, годишни извештаи, списанија или каталози. Зачувајте го времето и трошокот за одделно решавање на ковертите со позиционирање на адресата за да се прикаже низ прозорецот. Овие коверти со врвен квалитет се запечатуваат со навлажлив лепак што се наоѓа на внатрешноста на задниот дел. Ако барате совршен плик за да се издвоите, со бесконечна количина на употреба, 6 x 9 коверти со целосен прозорец за лице се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на жолтото копче "Додај во количка " сега! Боја : Руби црвена. Големина : 6 x 9. Количина : 1000/пакет.

За производот

Купувачите избираат и