.

.

Луси Погодно метална облека решетката ул.

Луси Погодно метална облека решетката ул.

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Погодна решетка за облека LUCI, издржлива решетка за мултифункционална облека со елегантен дизајн. Цврста метална конструкција обложена во финиш без корозија за чистење без проблеми. Кошницата за складирање со тешки работи на дното обезбедува складирање за разни облеки и додатоци. Цврсто стабилно цврсто дрво што виси на врвот, способна да издржи тешка облека влажна или суво. Четири заклучени топки тркала со 360 ротација овозможуваат лесен маневар. Погоден е за сместување во дневната соба, перална и спална соба. 【Димензии на производот】 24 "w x 23" d x 70 "H. 【Мултифункционална решетка за облека】 Облека за облека и корпа за складирање комбинирана во еден едноставен и функционален дизајн . 【Цврст висички бар】 може да издржи тешка облека влажна или сува . 【Цврст метал конструкција】 траен елегантен дизајн со цврста метална конструкција обложена во финиш без корозија за чистење без проблеми. Со 360 ротација овозможува лесен маневар.

За производот

Купувачите избираат и