.

.

Логорт НХЛ Торонто јавор лисја Стерлинг сребрен среден приврзок

Логорт НХЛ Торонто јавор лисја Стерлинг сребрен среден приврзок

оценки:

DEN 575.84
Од стока
Достапно.

Стерлинг сребрен родиум -позлатен NHL логоарт Торонто јавор лисја средна приврзова должина : 24 mmmatery : примарна - чистота : 925 L должина на артикалот : 24 mmplating : Rhodiumcharm/Должина на елементот : 18 mmcharm/Елемент Ширина : 14 mmlicensed со : NHLMANCHING Процес на производство : Laser Cutmateriat Стерлинг сребро на артикалот : 14 mmproduct Тип : накит на накит Тип : приврзоци и шармгер : унисексматеријал : примарна - боја : должина на бела боја : 6 mmplating Боја : Сребрена тонелативна големина : Средна боја / држава / земја : Торонто Онтарио каналиценцирана Организација : Торонто јазли од листови LLCCUSTOMIED артиклите не можат да се вратат материјал : Примарна - чистота : 925 Должина на ставка : 24 mm Позрачје : Родиум шарм/Должина на елементот : 18 мм шарм/ширина на елементот : 14 мм лиценциран од : NHL Процес на производство : Материјал за сечење на ласер : Примарно : Стерлинг Сребрена ширина на ставка : 14 мм Пол : Унисекс. Вид на производот : накит за накит Тип : приврзоци и шарми Материјал : Примарна - Боја : Бела кауција Должина : 6 мм Позрачје Боја : Сребрен тон Релативна големина : Среден град / држава / земја : Торонто Онтарио Канада лиценцирана Организација : Торонто јавор лисја. Совршено за лично носење или подарок за вашата loveубов да го обележите вашиот посебен момент. Одличен подарок за в Valentубените, годишнината, ангажманот, свадбата, роденденот, Божиќ, Нова Година, дипломирање или какви било посебни моменти во животот.

За производот

Купувачите избираат и