.

.

Ли кошула со кратки ракави за машка машка кошула со текстура

Ли кошула со кратки ракави за машка машка кошула со текстура

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Овој машко поло поло од Ли е згодна и разноврсна кошула која работи насекаде од теренот за голф до канцеларијата до следната скара. Направено од супер-мека плетена мешавина за да ве одржи пријатно, овој поло има текстурален финиш што го прави убав избор за обични и фустани ситуации. Плакетата со три копчиња обезбедува најразлични опции за носење, додека јаката ја создава таа безвременска поло-силуета. Овој поло поло со краток ракав е достапен во разновидни бои и работи добро во обични и облечени ситуации. Текстурираниот поли Поло со кратки ракави на Ли : 65% полиестер, 35% памук. Машка поло маица. Текстурирана плетена измислица. Плакета со три копчиња. Поло јака. Кратки ракави. Hi-lo полите со странични отвори. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, да се отстрани навремено, топлото железо кога е потребно.

За производот

Купувачите избираат и