.

.

Легендарниот легендарен руно-легендарен опуштен директно

Легендарниот легендарен руно-легендарен опуштен директно

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Кога температурата ќе се намали оваа сезона, посегнете се на легендарниот легендарен опуштен директен Jeanан. Со удобно опуштено вклопување, тие имаат сè што сакате во врска со легендарниот Jeanан, како легендарниот хардвер и закрпи, плус мека руно постава за непобедлива удобност и совршено ниво на топлина. Опуштено вклопување. Права нога. Руно наречен тексас. 5 џебови. Префериран памук. Легендарни детали за Ли - копче за лого на лого, џебови за грб, зашивање на кривата на задните џебови, x tack на задните џебови, плетено плетено етикета на ли, етикетата на Ли, лого на лого, кожна лепенка со лого на „Твич“ Ли. 80% памук, 20% полиестер. Стил #112339286.

За производот

Купувачите избираат и