.

.

Landau цел ден женски два џебни предни јакна, стил 3507

Landau цел ден женски два џебни предни јакна, стил 3507

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Сигурно ќе дадете изјава во оваа современа загрева јакна со механичко истегнување. Нудејќи затворање на предвремени предвремени, вратот на накит и манжетната со ракави со ребра, ова загревање има сè што ви треба за да останете да се движите. Одликувајќи се со два пространи џебови од врвен влез, странични отвори и пикадо од задниот дел на половината, обезбедува исклучително обликување и стил. Погледнете одлично на работа или каде и да ве однесе животот. 65% полиестер / 35% памучен механички истегнување со двојка со четкана завршница за меко удобно чувство што дише во текот на денот. Лесна грижа и живописни бои траат подолго . 2 џебови на лепенка. Странични отвори за леснотија на движење. Современото прилагодено за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. Средна должина : Редовна 28 1/8 ". Снеп предна јакна. Плетата манжетна ги задржува ракавите каде што ги сакате.

За производот

Купувачите избираат и