.

.

Костим за ирваси за време на одмор за кучиња, среден

Костим за ирваси за време на одмор за кучиња, среден

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Вашиот крзнен пријател ќе биде хит на Божиќната забава кога ќе го носат овој празник Костим за ирваси за кучиња. Овој костум за кучиња ќе го претвори вашето кученце во најсечениот ирвас што некој некогаш го видел. Координирајте го овој костум со некои глупо чевли и искрива венец, а вашата топка од крзно ќе се џвака на тој грдо трофеј на џемпери во ниеден момент. Лесно е да се облече и да се соблече, а вашето домашно милениче ќе сака да го носи. Проверете ги сите забавни и радосни додатоци за миленичиња од време на одмор, за да може вашето домашно милениче да се придружи на свеченостите. Овој Божиќ, облечете го вашето куче на веселите прослави во костумот за ирваси за време на ирваси за кучиња. Костим за ирваси за време на одмор за кучиња, медиум : Симпатична костум за ирваси за кучиња. Доаѓа за прикачен аспиратор за целосен изглед. Големина : Среден. Лесно е да се облече и да се соблече. Чувајте го вашето домашно милениче топло и празнично овој Божиќ. Вашиот крзнен пријател ќе биде хит на Божиќната забава. Проверете ги сите радосни додатоци за миленичиња од време на одмор.

За производот

Купувачите избираат и