.

.

Копчето за бакнеж на бор Риџ, склопено

Копчето за бакнеж на бор Риџ, склопено

оценки:

DEN 383.84
Од стока
Достапно.

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено. Направено од екстремно издржливи материјали, овој производ е направен да ги трае тестовите на времето, употребата и секојдневното абење и солза. Копче за бакнеж на бор Риџ, испуштено : од доверливото име на Пине Риџ. Мека, но издржлива пластика. Страна за лесна инсталација. Исто така, помага во елиминирање на бучавата и вибрациите.

За производот

Купувачите избираат и