.

.

Колекција на ournoureенски жени Кинсли Тру удобност пена тркалезна пети чипка патики

Колекција на ournoureенски жени Кинсли Тру удобност пена тркалезна пети чипка патики

оценки:

DEN 819.04
Од стока
Достапно.

Поставете ја вашата секојдневна рутина со колекцијата Kinsley By Journee. Оваа класична патика е изречена со горе на корпорации и сатенски ленти за свеж изглед. Со удобна пена од 4 мм Tru ™ подножје и густ бел ѓон, никогаш нема да сакате да ги соблечете. Во колекцијата Journee, нашите стилови на атлетика обезбедуваат основна удобност и ќе ги имаат вашите облеки да изгледаат добро како и секогаш. Тие ќе ве одведат од досадна до остри во ниеден момент. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и