.

.

Клоро анти-микробна перничена када од када, бела, 17 36

Клоро анти-микробна перничена када од када, бела, 17 36

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Ако сакате удобност или безбедност за вашата када, душеците за бања со клорокс нудат и во едноставен и чист дизајн. Одликувајќи се со мека, густа, перничена површина за премија за удобност, оваа матка за бања спречува лизгање и паѓа во кадата благодарение на неговиот дизајн отпорен на лизгање, вшмукувачки чаша. Плус, оваа мат содржи антимикробни агенси кои го инхибираат растот на мувла и мувла за да го заштитат душекот за да можете да го направите чистењето брзо и лесно. Овој мат за бања е исто така машина за перење. Додадете дополнителна удобност и стил на вашата када и додадете ја улогата на клорокс -амортизирана бања во вашата количка денес! Отпорна на лизгање на површината за безбедно подножје. Машината што може да се мие (нежен циклус, ладна вода) за лесна нега. Дебела перница за лесна удобност на нозете. Наменето за употреба во када. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Не за употреба на текстурирани, плочки или не-мазни површини. Не користете никакви масла за бања бидејќи може да предизвика лизгање. Закачете се за да се исушат по секоја употреба.

За производот

Купувачите избираат и