.

.

kindубезно твое одржливи термички хеланки на жените

kindубезно твое одржливи термички хеланки на жените

оценки:

DEN 303.52
Од стока
Достапно.

Никогаш не сакате да ги облечете „вистинските“ панталони откако ќе зачекорите во овие над меки kindубезни мешани термички хеланки, создадени со уникатна мешавина од предива од шеќерна трска. Еко-пријателскиот се среќава со супер шик, благодарение на мешавината на текстурирани измислици со комбинирање на непречена вафла текстура со широк лента со ребрести половини што ги гушка вашите кривини. Спарете го со kindубезно мешаната текстура Хенли за удобност и стил од глава до пети. Одржливи термички хеланки на жените за жени, беспрекорна измислица за флексибилно вклопување. Светло-компресија на половината ги гушка вашите кривини. Достапно во најразлични бои. Направено со предива од шеќерна трска. Ребреста лесна широкопојасна лента и тело. Беспрекорна текстура на вафли на глуждовите. Pro Tip : Нарачајте ја вашата големина за вклопување на телото, или една големина за да се вклопи во телото.

За производот

Купувачите избираат и