.

.

Каи 6. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, вклопуваат - мини Купер хечбек

Каи 6. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, вклопуваат - мини Купер хечбек

оценки:

DEN 1088.00
Од стока
Достапно.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 6,5, 4 портпари, 4 LUG, 100 mm шема на завртки, сите насликани сребрени. Тоа одговара на вашиот хечбек 2011-2013 Mini Cooper. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, одговара 2011-2013 година мини купер хечбек 16 x 6,5, 4 портпари, 4 лаг, шема на завртки од 100 мм, сите насликани сребро, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2013 Mini Cooper Roadster 2011-2012,2014 Mini Cooper и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и