.

.

Изматете ги женските чизми со потпетици на Сара

Изматете ги женските чизми со потпетици на Сара

оценки:

DEN 800.00
Од стока
Достапно.

Изградете шик изглед од земја нагоре со чизми од сара потпетици од лажичка. Изведени со рептилијанска завршница, овие чизми сигурно ќе го намалат патот до врвот на вашата ротација. Продаден исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Подножје за удобност на висината на петицата. Scoop Faux Snakeskin со потпетици на потпетици за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега го барате сè што правите.

За производот

Купувачите избираат и