.

.

Исечете го женскиот џемпер со долг ракав за џемпер

Исечете го женскиот џемпер со долг ракав за џемпер

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Вашиот омилен џемпер со плетено ребра сега е нов џемпер -каросерија од лажичка. Оваа класична опремена каросерија е направена во супер меко предиво со дарежлив дел за дополнителна удобност. Копчето и деталите за клучот на манжетните додаваат малку дополнителна талент на овој ребрестиот каросерија. Тенок вклопување дозволува каросеријата да се спари беспрекорно со кое било дно. Носете со пар фармерки, шорцеви или омилено миди здолниште за посовремен изглед. Само на. Материјал : 71% рајон/29% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на копчето Snap на дното. Ракави : Долги ракави со детали за копче и клуч. Карактеристики : истегнување предиво; бод на ребра. Bodyенски ребрести џемпери од лажичка од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Купувачите избираат и