.

.

Интензивен хранлив шампон за носталгија за сува и оштетена коса, 11. fl oz

Интензивен хранлив шампон за носталгија за сува и оштетена коса, 11. fl oz

оценки:

DEN 1055.20
Од стока
Достапно.

Содржи богата мешавина од природно навлажнувачки и климатизирани екстракти од растенија и есенцијални масла како што се алое вера, сладок бадем, масла од јојоба и арган Овој шампон е специјално формулиран со подмладување на минерали на мртво море за да се врати природното ниво на влага и да се поправи сувата и оштетената коса. За да го завршите третманот, користете го интензивниот хранлив кондиционер. Интензивен хранлив шампон за носталгија за сува и оштетена коса, 11,9 fl oz.

За производот

Купувачите избираат и