.

.

Индустриски пантоло-панталона за мажи во црвена кап

Индустриски пантоло-панталона за мажи во црвена кап

оценки:

DEN 623.84
Од стока
Достапно.

Вие нема да мора да се грижите за замена на нашите индустриски панталони Дура-Кап во скоро време. Силната и издржлива ткаенина Twill има супериорни можности за ослободување на почвата и задржување на бојата, така што нема да поминувате време да разработувате дамки или да сфатите каков е циклусот на миење. Овие својства за лесна грижа значат дека нашите индустриски панталони Дура-Кап се секогаш подготвени да одат на работа. Touch Tex Pro ™ Технологијата обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помеко чувство; Трабна ткаенина се спротивставува на избледеното миење по миењето; Потребно е минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки.

За производот

Купувачите избираат и