.

.

Igloo Quantum quart ice градите

Igloo Quantum quart ice градите

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Чувајте ги ладните предмети ледени и освежени кога ќе ги ставите во овој 55 квартен квантен мраз градите. Бидејќи покачениот дизајн ги подобрува перформансите за ладење, добивате храна и пијалоци што остануваат разладени сè додека не сте подготвени да им служите. Овој иглу квантен мраз на градите доаѓа со повеќекратни вградени карактеристики на вредности и ги надминува традиционалните ладилници со светла изглед. Исто така, доаѓа со смела графика, инсерти со текстура на саќе, интегрирани канали за истурање во лагер, заклучувачки капаци и држачи за само-исцедување на чаши. Овој заклучен мраз на градите има интегриран риба владетел на капакот и засилен, занишани рачки што доаѓаат со вратоврска. Изберете од различни бои за да одговараат на вашиот личен избор. Лансирана во 2014 година, новата серија на тврди ладилници на IGLOO, има карактеристичен, модерен дизајн создаден со удобност на корисникот во умот. 55 Кварт квантни ледени гради : Капацитет : 55 лименки QT/52 L/96. Ажуриран дизајн со текстурирани инсерти, графика и лого. Интегриран риба владетел на капакот. Засилени, замавни рачки со функција за врзана јамка. Cool Riser Technology : Подигнатиот дизајн на ладилникот ги подобрува перформансите на ладење. Вдлабнат, приклучок за одвод со тројка. Квантните мраз на Igloo Quantum има четири држачи за само-исцедување на чаши. Заклучен капак или вратоврска-јамки. Достапно во црвена или сива/вар зелена.

За производот

Купувачите избираат и