.

.

I.g верувајте во бога loveубов семејна маица

I.g верувајте во бога loveубов семејна маица

оценки:

DEN 255.20
Од стока
Достапно.

Маицата за кратки ракави на новороденчињата на Биг е совршен избор за вашето бебе со својот забавен дизајн и позитивна порака. Оваа висококвалитетна, плетена кошула е направена од 100% памук во САД. Етикета на вратот помалку ознака; Машина за перење. Достапно во црвена, Хедер сива и бела боја. Маица за кратки ракави за новороденчиња (Унисекс). Забавен дизајн и позитивна порака. 100% памук во САД (Хедер 90% памук во САД/10% полиестер). Етикета на вратот помалку ознака. Машина за перење. Увезени. Достапно во црвена, Хедер сива и бела боја.

За производот

Купувачите избираат и