.

.

Hotешкиот сос на Лингам Срирача, 17. Оз, пакет

Hotешкиот сос на Лингам Срирача, 17. Оз, пакет

оценки:

DEN 89.28
Од стока
Достапно.

Производот со топол сос на Sriracha го карактеризира најдобриот мулти-употреба на светот во светот. Tangy & зачинета. Уникатен, разноврсен, вкусен, природен. Нема конзерванси. Нема додадени вкусови. Без вештачко боење. Нема паста од домат. Халал. Кошер. Потврдено ™ Не -природно ™ Пакување - Рециклирано милениче - 1 Lingham & Sons (Малезија) Sdn Bhd. Lingham's и Lingham's & Shield Design се трговски марки на Lingham & Sons (Malyasia) Sdn. Бхд.

За производот

Купувачите избираат и