.

.

Хедер Б жени V-вратот Здраво низок фустан

Хедер Б жени V-вратот Здраво низок фустан

оценки:

DEN 246.40
Од стока
Достапно.

Сите забавни, без гужва. Хедер Б го олеснува одржувањето на шик со овој v-врат со низок фустан. Без патенти или копчиња, овој фустан не носи без напор со своето безгрижно вклопување и дизајн на пуловер. Завршено со мека лесна ткаенина, тоа е едно лето суштинско значење што ќе го носите цела сезона. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Должина : Силуета : Макси; Должина на глуждот. Ракави : без ракави. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : hi-lo Hem; печатење на сите. V-врат Здраво низок фустан за жени од Хедер Б.

За производот

Купувачите избираат и