.

.

Ханес Памук Краток гаќички 6+ бонус пакет

Ханес Памук Краток гаќички 6+ бонус пакет

оценки:

DEN 331.04
Од стока
Достапно.

Овој пакет од 6 памучни памучни кратки гаќички 6 + 1 биран пакет е одлично купување! Мека, удобна долна облека што се чувствува добро цел ден, секој ден. Пред-шунка ткаенина за врвно вклопување, измијте по миење. Нема ленти за престој во нозе. Кадифен лента за половината за удобност и издржливост. 6 пакет плус еден бесплатен! Кратки гаќички Ханес Памук 6+1 Бонус пакет : 100% памук. Вклучени цврсти материи и отпечатоци. Кратки. Без ознака. Останете во групите за нозе. Машинско миење ладно/dl>.

За производот

Купувачите избираат и