.

.

GreatBigCanvas Kindубезни луѓе I од Гиа Греам праска светло сива сина сина сина боја 11 внатре W 14 внатре

GreatBigCanvas Kindубезни луѓе I од Гиа Греам праска светло сива сина сина сина боја 11 внатре W 14 внатре

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Одлично големо платно ви носи "kindубезни луѓе јас " од Гиа Греам. Ова привлечно 11 "x 14 " in. Музеј-квалитет завиткано платно го комплиментира вашиот дом или канцеларија. Ова првенствено праска и светло сино сино дело на уметнички дела може да додаде само малку повеќе во вашата веќе убава просторија. Секое парче има ширина од 1,25 и е подготвено да се обеси со претходно инсталиран висички хардвер и тврдо запечатено грб (без прашина или главни делови). Тој е дизајниран да виси тешко и е супер лесен за прикажување. Архивски мастила отпорни на избледени, отпорни на УВ, печатени на хартија од уметник. Изградена цврста и подготвена да се дружи со претходно инсталиран висички хардвер и тврдо запечатен грб (без прашина или главни делови). Направени по нарачка и собрани со рака.

За производот

Купувачите избираат и