.

.

Големи украсни wallидни панели на Маракеш во Архитектонско одделение ПВЦ, секоја од нив

Големи украсни wallидни панели на Маракеш во Архитектонско одделение ПВЦ, секоја од нив

оценки:

DEN 820.00
Од стока
Достапно.

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна точка на интерес. Преклопете ги панелите на темен wallид за смел контраст или насликајте иста боја како и wallидот, но со различен сјај за суптилен 3 D ефект. Создадете уникатен простор и извадете го вашиот wallид или таванот во уметничко дело. Вградениот дизајн нуди допир на текстура и мазна завршница што трае цел живот и го трансформира вашиот дом од подот до таванот веднаш штом ќе се инсталира. Собрани димензии : 23 3/8 W X 23 3/8 H. Лесна, лесна за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и многу повеќе. Современа алтернатива на позадина и други традиционални wallидни облоги. Заменливи панели за неограничени опции за дизајн. Лесно за сечење и инсталирање со заедничко лепило. Водоотпорен, отпорен на заби, издржлив ПВЦ што трае цел живот.

За производот

Купувачите избираат и