.

.

Гаранималс бебе и дете за момчиња од карго шорцеви, големини 12м-5Т

Гаранималс бебе и дете за момчиња од карго шорцеви, големини 12м-5Т

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Облекувајќи го вашето бебе или момче за дете за забава со топло време? Постигнете за овој пар карго-шорцеви направени во удобна ткаенина од памук. Совет : Соберете повеќе од една за микс-и-натпревар гардероба на фаворити на Гаранималс! Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Товарни џебови. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Карго шорцеви за момчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и