.

.

Garanimals Baby Boys ' Mommy's # Fan Bodysuit со долг ракав

Garanimals Baby Boys ' Mommy's Fan Bodysuit со долг ракав

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Мама е негова девојка #1 и сега сите го знаат тоа! Супер-мекото каросерија од Гаранималс го одржува бебето како изгледа добро и се чувствува одлично. Забавен додаток на неговата колекција на основи. Долги ракави. Затворање на дното на привремено за брзо и лесни промени во пелена. Предна графика. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals мама #1 fanубител на долг ракав за машко момче.

За производот

Купувачите избираат и