.

.

Фото албум на Р. Гибсон, Греј, 13. 13, страници, 1 пакет

Фото албум на Р. Гибсон, Греј, 13. 13, страници, 1 пакет

оценки:

DEN 319.84
Од стока
Достапно.

C.R. Gibson Grey "Фотографии " 1-u-u-u-up магнетна меморија и албум за фотографии е уникатен и умен начин за прикажување на сите специјални моменти и спомени што најмногу ги негувате. Овој фото албум беше дизајниран со сива минималистичка корица акцентирана од златен текст што гласи "фотографии ". Вклучува (1) C.R. Gibson Grey "Фотографии " 1-u-u-u-u-up магнетна меморија и албум за фотографии. Фото албумот мери 13.6 "W x 13 " H и содржи 16 страници со 8 фото -листови. Страниците можат да држат која било фотографија со големина до 10 "w x 12 " H. Големина : 13 x 13 3/5, количина : 16 страници Количина : продадена индивидуално. Чувајте ги спомени во овој албум со сиви фотографии. Овој албум со фотографии содржи магнетни страници кои лесно можат да бидат прикачени на фрижидери или други метални површини.

За производот

Купувачите избираат и