.

.

Flexible Collectiumенска колекција на Scrubstar Flexible Rayon Scrub Pant

Flexible Collectiumенска колекција на Scrubstar Flexible Rayon Scrub Pant

оценки:

DEN 436.32
Од стока
Достапно.

Флексибилната колекција на премиум Rayon Pant од Scrubstar има мека плетена лента за половината обезбедува леснотија на движење за активни професионалци. Два пространи џебови од предната лепенка, заедно со два големи џебови на карго и мал џеб за комунални услуги, обезбедуваат многу простор за носење на сите ваши најважни работи. Мека и ултра удобна мешавина на полиестер, рајон и спандекс. Флексибилна плетена лента за половината. Еластична задна половината со врзана вратоврска. Две предни џебови. Два големи карго џебови. 77% полиестер, 20% рајон, 3% спандекс.

За производот

Купувачите избираат и