.

.

Flash Flash Flash All-Purtose 6ft 8in средно тешки вртења за риболов риболов

Flash Flash Flash All-Purtose 6ft 8in средно тешки вртења за риболов риболов

оценки:

DEN 1279.84
Од стока
Достапно.

Flash 6ft 8in Flash All-Purse Spin Spin е задебелена, светла, лесна и има совршено дејство за мноштво видови. Средната тешка моќност IM6 графит празно е одлично за голем број различни техники, што го прави одлична шипка за да се справи со секоја ситуација. Премиум плута за поделба на плута му даваат на шипката лесен и удобно чувство. Упатствата од не'рѓосувачки челик со инсерти од алуминиум оксид се одлични за плетенка, монофиламент или флуорокарбон. Следниот пат кога ќе ја погодите водата, Flash Spint Spin ќе ви помогне да слетате повеќе риби! 6'8 "Средно светло IM6 графит шипка за вртење. Брзо дејство. Премиум плута Сплит зафаќа. Упатства за не'рѓосувачки челик. Инсерти за алуминиум оксид.

За производот

Купувачите избираат и