.

.

Есен, жетва во портокалова тенџере со тиква со сончогледи Декорација на маса, начин за славење

Есен, жетва во портокалова тенџере со тиква со сончогледи Декорација на маса, начин за славење

оценки:

DEN 174.08
Од стока
Достапно.

Поканете ја радоста на сезоната во вашиот дом со овој светла и весела начин да го прославите садот за тиква од портокал со сончогледи со сончогледи. Уникатниот приказ на тиква есен е совршена сезонска декорација. Се одликува со среќни, жолти, реални сончогледи кои се украсени совршено со бобинки, лисја и гранчиња во портокалова тенџере со тиква. Овој есенски букет ќе донесе топлина и празнични чувства на пад на вашиот countertop, трпезариска маса или камин. Начин да се слави садот за тиква од жетва портокал со сончогледи. Спектакуларно уредување на сончогледи, совршено опкружено со бобинки и есен зеленило. Портокалово тенџере со тиква. Есен-тематски бои и дизајн. Подготвени да се прикаже на влезната врата или на влезната врата. Координирајте со друг начин да ги прославите украсите за колекции на жетви за да ги направите вашите есенски дисплеи искра.

За производот

Купувачите избираат и