.

.

Екена Милхаурд 8 W 4 H 12'l 3-страничен песок од еднострана ендуратан фау дрво таванот зрак, премиум махагони

Екена Милхаурд 8 W 4 H 12'l 3-страничен песок од еднострана ендуратан фау дрво таванот зрак, премиум махагони

оценки:

DEN 320.00
Од стока
Достапно.

Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед.Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво.

За производот

Купувачите избираат и