.

.

Едноставно маргаритка 16 16 риби приказни Наутички декоративен затворен перница

Едноставно маргаритка 16 16 риби приказни Наутички декоративен затворен перница

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Дејзи 16 "x 16 " Mauve Fish Tales Accent Pillow од нашата колекција за одмор на плажа. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го ажурирате секој простор за живеење со крајбрежна вибрација. Ова и сите дизајни од нашата колекција за одмор на плажа ќе донесат бранови радост во вашиот украсен дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Купувачите избираат и