.

.

Докерс Машки големи и високи технолошки карго за директно вклопување шорцеви

Докерс Машки големи и високи технолошки карго за директно вклопување шорцеви

оценки:

DEN 286.40
Од стока
Достапно.

Овие карго шорцеви се совршени за складирање на она што ви треба, без да додадете премногу рефус. Рационализираните, зипни џебови за складирање го прават ултра-функционален додека го одржуваат модерно. Инженерски со нашата ткаенина Smart 360 Tech ™, нудејќи технологија за истегнување на ниво на перформанси и влага. Флексибилна лента за половината, за дополнителна удобност кога сте во движење.

За производот

Купувачите избираат и