.

.

Девојки за Ноќта на вештерките на Jоо Сива Туту фустан, големини 4- & плус

Девојки за Ноќта на вештерките на Jоо Сива Туту фустан, големини 4- & плус

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Таа ќе биде кралица на Ноќта на вештерките во овој зачудувачки фустан на Јојо Сива Туту. Носете го како костум или само работете го во нејзината секојдневна гардероба, тотално е фаворизирано! Материјал : 95% памук/5% спандекс; Здолниште од тули : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; слоевито здолниште со лале. © Jojo Siwa Entertainment, LLC, сите права се задржани. Ojојо Сива Ноќта на вештерките Туту фустан за девојчиња.

За производот

Купувачите избираат и