.

.

Девојки Мук Лукс Пети Бут

Девојки Мук Лукс Пети Бут

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Оставете го вашето малечко да излезе во стил со чизмите Muk Luks Patti. Како Мајка, како ќерка, чизмите за пати на нашата девојка се истиот дизајн како и нашата женска колекција што ги прави овие совршени дуо за мама/ќерка. Чизмите „Пати“ имаат единствен Ева и имаат 100% акрилен џемпер плетено што лежи над 100% подножје на полиестерска фаукс велур. 100% Полиестерска лајсна постава, се многу лесни за облекување и полетување и ќе одат одлично со нејзините хулахопки и хеланки. Местото исчистено со ладна вода, без белило и лежејте рамно за да се исуши. Чизми за девојки Мук Лукс.

За производот

Купувачите избираат и