.

.

DesignArt 'Зодијак дијаграм и знаци на сина' модерна врамена платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Зодијак дијаграм и знаци на сина' модерна врамена платно wallидна уметност печатење

оценки:

DEN 1119.84
Од стока
Достапно.

"Овој исклучителен хороскопски знаци на сино врамен платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашите ликовни печати за платно на платно се печатат печатени отпечатоци На висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршено платно уметноста е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така Подготвени веднаш да се обесат на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Модерни и современи. - Предмет : Астрономија и простор, мапа. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

За производот

Купувачите избираат и