.

.

DesignArt 'Рурална сцена лозја патека' Традиционална врамена платна wallидна уметност печатење

DesignArt 'Рурална сцена лозја патека' Традиционална врамена платна wallидна уметност печатење

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

"Оваа исклучителна рурална сцена лозје патот врамен платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашите ликовни уметнички планини се отпечатени отпечатоци На висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршено платно уметноста е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така Подготвени веднаш да висат на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Пејзажи,. "Ова печатење на платното Giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

За производот

Купувачите избираат и