.

.

Curtionенски обичен долг ракав плетен руно кошула

Curtionенски обичен долг ракав плетен руно кошула

оценки:

DEN 316.64
Од стока
Достапно.

Возачите од страна на женски обичен со лесен ракав со лекови со лекови, е совршен начин да се загрее за време на поладното време. Оваа кошула е изработена од издржлива, полиестерска плетена ткаенина и има лажичка дно по полите за фигура ласкав изглед. Слој над која било мета, додадете ги омилените чизми и завршете го вашиот изглед со нашите возачи од Ли Деним за стил на глава до пети. Возачи од страна на женски женски обичен долг ракав плетен руно кошула. Издржлива плетена ткаенина од полиестер. Предна плоча на копчето. Лажичка на дното на полите. Измиено за мекост. Една година гаранција.

За производот

Купувачите избираат и