.

.

Црн цврст лист SetQueenBlack

Црн цврст лист SetQueenBlack

оценки:

DEN 379.04
Од стока
Достапно.

Надградете ја естетската спална соба, со овој 4-парчен лист поставен од Харпер Лејн. Овој живописен цврст мотив ќе додаде живот во секоја просторија. Сетот е направен со микрофибер, и вклучува еден вграден лист, еден рамен лист и две перници. Една перница во големина на близнаци. Сите предмети се машини што се перат за лесна грижа . Поставете вклучува 1 рамен лист, 1 поставен лист и две перници (1 перница во големина на близнаци). Лесен. Машина за перење. Полиестер микрофибер. Отпорни на избледени. 12-15-инчен џеб од џеб. Димензии на близнаци. Рамен лист : долг 66 инчи широк x 96 инчи. Ограничен лист : длабочина од 39 инчи широк x 75 инчи долг x 12 инчи. Перница : долга 20 инчи x 30 инчи. Целосни димензии. Рамен лист : долг 81 инчи широк x 96 инчи. Ограничен лист : длабок 54 инчи широк x 75 инчи долг x 15 инчи длабоко. Перници : 20 инчи ширина x 30 инчи долга. Димензии на кралицата. Рамен лист : 90 инчи широк x 102 инчи долг. Ограничен лист : 60 инчи широк x 80 инчи долг x 15 инчи длабоко. Перници : 20 инчи ширина x 30 инчи долга. Димензии на кралот. Рамен лист : 108 инчи широк x 102 инчи долг. Ограничен лист : длабочина од 78 инчи широк x 80 инчи долг x 15 инчи. Перници : 20 инчи ширина x 40 инчи долга машина што може да се перат. Отпорна на боја на боја.

За производот

Купувачите избираат и