.

.

Чистач за пена за бања Клоро - Пенен аеросол мулти -површина чистач - Пацифик ветре и кокос од 2

Чистач за пена за бања Клоро - Пенен аеросол мулти -површина чистач - Пацифик ветре и кокос од 2

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Чистач за пена од клорокс миризба за бања, во тропскиот мирис мирис на Пацифик ветре и кокос, се чисти и дезодоризира додека ја остава вашата бања искра чиста. Спрејот за пенење се чисти со моќта на клороксот, сечејќи низ тешка варијанта на која било површина за бања. Исчистете и дезинфицирајте како пена продира во ѓубре од сапун додека остава бујна, сладок мирис. Оваа чистачка за спреј за аеросол, обезбедува возвишена покриеност на пена во формула без белило за чистење на нечистотија, грима и сапун од најразлични тврди неразни површини, вклучувајќи тоалети, тушеви, кади за када, лименки за ѓубре, шалтери, мијалници, уреди и друго. Лесен за употреба, само може да се тресе конзерва, испрскајте 6-8 инчи од површината и оставете ја пената да навлезе во ѓубриво од сапун или силно извалкани области, а потоа избришете или исплакнете чисто со суво крпа за хартија или крпа. Чистачот за пена од бања со клорокс се чисти како клорокс, мириса на рај. Чистач за бања : Клорокс миризбата за бања чистач за чистење и дезинфекција додека ја остава вашата бања искра чиста. Чистач за мулти-површина : Пената продира и отстранува нечистотија и варовник од сапун од површини за бања, вклучувајќи мијалници за плочки и countertops. Чистење без белило : Моќната чистачка за спреј за белило без белило обезбедува возвишена покриеност на пената во формулата без белило за чистење на нечистотија и ѓубриво од сапун од најразлични тврди не порозни површини. Мирисот на клорокс миризба : Користете за секојдневно чистење на домаќинствата и претворете ја бањата во рај со интензивно тропски мирис на Pacific Breeze & Cococut и сигурна моќ за чистење на клорокс. Спреј, плакнење, избришете : Моќите за спреј за чистење на клорокс миризба преку цврсти маснотии и ѓубриња од сапун, обезбедувајќи мулти-површинска чистачка што секое домаќинство треба да искра и да мириса сензационално.

За производот

Купувачите избираат и