.

.

Чевли со груби ајкула Ева затнување

Чевли со груби ајкула Ева затнување

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Преземете длабоко нуркање во вашиот секојдневен список што треба да направам со овие солидни чевли за затнување на ајкула Ева. Стилот на лизгање е одличен идеален за во движење и има заден ремен за безбедно и удобно вклопување. Совршено за вон и за активности и активности или забавни забавни, овие чевли за затнување се лесен додаток на вашите обувки. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : тркалезна пети; детали за пресек за дишење; Задна лента за безбедно вклопување. Shoesенски чевли за затнување Ева од солидна ајкула.

За производот

Купувачите избираат и