.

.

Целосно собрано дрво BO пролетната фондација за душек сива и бела боја

Целосно собрано дрво BO пролетната фондација за душек сива и бела боја

оценки:

DEN 2144.00
Од стока
Достапно.

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во издржливост, квалитет, удобност и убавина. Сите наши производи се да се осигурат дека ќе добиете само најдобри! Оваа ставка е дел од нашата холивудска колекција, ги има следниве карактеристики : оваа пролет на кутијата е уникатно дизајнирана да ви даде вид на непречена природа за спиење наменета. Фондацијата Вуд, Вејтон Бокс ги исполнува федералните стандарди 1632 и 1633 пожарникар. Подготвени за просторијата вклучува пролет на кутии, што ви дава клучни компоненти за креветот за еден одличен квалитет на Price Provides на кој можете да сметате. Ние ги произведуваме нашите комплети за постелнина само во согласност со строги стандарди за квалитет За сите душеци и цврста кутија пролет и лесна испорака "Ние го гарантираме и така и нашите клиенти. " Па, што чекате? Кликнете на копчето Купи за да го нарачате вашиот душек сега! Вејтон, 4-инчен целосно собрана дрвена кутија пролет / Фондација за душек / 74x48 (не стандардна големина) / сива и бела боја.

За производот

Купувачите избираат и