.

.

Брегот на слонова коска со двојна сатенска лента за свадба и занаети, 1,5 дворови од Гвен Студио

Брегот на слонова коска со двојна сатенска лента за свадба и занаети, 1,5 дворови од Гвен Студио

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Брегот на Слоновата Коска 1,5 "Двојно соочен сатенска лента во 50-дворци на масовно количество убави занаети и проекти за шиење со Gwen Studios Satin! Нашата сатенска лента со двојно лице има богата, мазна завршница е идеално прилагодена за шиење, везови, украсување, занаетчиство и повеќе. Наше. Наше. Наше. Наше. Дарежливиот дел од 50-тина големо количество од слонова коска сатенска лента дава висок квалитет и гарантира дека ќе имате доволно двор за да создадете многу прекрасни проекти. Изработени од врвен квалитет на квалитетни предива, Gwen Studios Double Faced Satin Ribbon нуди најсјајно чувство и драпера и набори без напор. Флексибилните ткаени рабови спречуваат расправии, правејќи ја оваа двострана лента совршена за употреба со високи проекти, како што се свадби, невестински наметки, фустани за невестински забави, свадбени занаети, цветни аранжмани, шиење и домашен декор. Изработка на лакови, уметност широко 1,5 инчи сатенска лента е совршена за венци и цветни аранжмани. Сјајната, мазна завршница создава волшебни забави за забави и декор на настани. Двоен соочен сатен лента прави елегантни украси за свадбени патеки. Создадете лакови за завиткување на подароци за невестински туш, свадба, бебе или годишнина подароци. Облечете се со бисери или мониста за невестински или цветни проекти.

За производот

Купувачите избираат и